‎ ‎
ورود و پیگیر ی
×

پیگیری روند صدور بیمه نامه


تلارمناقصات بیمه

تلارمناقصات بیمه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات، اجرای امور بیمه به شکل سنتی سرعت متناسب با شرایط روز را در فضای مدرنیته ندارند. بیمبوت همواره به دنبال نو اوری و ارائه راه حل های سریع ،اسان و در دسترس برای بهبود ارتباطات موثر در صنعت بیمه است.
تالار مناقصات بیمبوت محلی امن است که می توانید به راحتی بهترین امکانات متناسب با شرایط خود و بیمه نامه هایی کمی و کیفی و قابل مقایسه را برای خود انتخاب کنید. عمده ترین چالش موجود در روند مناقصات در روش سنتی عدم وجود داده های مستند برای تصمیم گیری مجری خرید بیمه نامه در شرایط مساوی حاضرین در مناقصه و همچنین عدم دانش و اگاهی کافی از تغییرات در شرایط بیمه نامه توسط شرکت کنندگان در مناقصه جهت تاثیر کمی در بیمه نامه ها بدون تشخیص توسط مجری مناقصه میباشد که گاها و در زمان خسارت چالش های جدی را متوجه مجری مناقصه میکند. در فرایند استفاده از تالار مناقصات بیمبوت هر دو طرف امکان اعتبار سنجی و ارائه سابقه قرارداد های مشابه را دارند. که این مهم میتواند به طرفین امکان سنجش و انعطاف پذیری بیشتری در فضای رقابتی را بدهد. منتظر خبرهای ما در این خصوص باشید.

info@BimBoot.com
دوستان و همراهان گرامی
میتوانید برای تماس با ما به آدرس بلوار ازادی، بلوار گلستان نبش خیابان شهیدطهماسبی طبقه فوقانی موسسه شیشه تشویری ‏دپارتمان بیمبوت کد پستی ۷۱۴۵۷۵۵۱۸ مراجعه کنید یا با شماره 373152568-071 تماس بگیرید و اینکه ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
© تمامی حقوق معنوی این سایت برای برند بیمبوت محفوظ است